AE Opvouwbare tasjes Easy
- Populair artikel
- In veel kleuren te bedrukken
- Zowel op tas als op etui te bedrukken
Opvouwbare tasjes Easy, zó handig!
Opvouwbare tasjes Easy, van Polyester 190 T, opvouwbaar en met etui met zwart karabijnhaakje en drukknoop.
Zoektermen zijn opvouwbare tas / opvouwbare shopper / opvouwbaar / opvouwbare tasjes / opvouwbare boodschappentasjes.
Dit tasje kan je opvouwen in het etuitje en met de karabijnhaak kan je hem overal aan vast maken. Dus je hebt het altijd bij de hand!
In 15 kleuren leverbaar dus er altijd wel een kleur die bij je bedrijf past.
Formaat en levering van de opvouwbare tassen
Uitgevouwen is de tas 53 x 38 cm
Maar in het etui is het formaat exclusief karabijnhaakje 12,5 x 6 x 2,5 cm.
De tas leveren wij in gevouwen, dus in het etuitje gevouwen.
Bedrukking van tasjes Easy
Voor de bedrukking kan je kiezen voor opdruk op de tas en of opdruk op het etuitje. Maar opdruk op de tas brengt andere kosten met zich mee dan opdruk op het etui dus klik de juiste optie aan. Uiteraard kan je ook op beide delen laten drukken. Je kunt zelfs ervoor kiezen om op het etuitje een heel andere opdruk te kiezen dan op de tas zelf. Het drukvlak van het etui is natuurlijk ook kleiner dan het vlak op de tas. Een URL of bedrijfsnaam zonder logo zou uitstekend op het etui passen.
Kleuren van de Easy
De karabijnhaakjes zijn echter altijd zwart van kleur.
De kleuren BENADEREN onderstaande PMS-C kleuren
- wit
- grijs PMS 482C
- zwart
- fluor geelgroen lime : Fluor yellow C
- mais geel PMS 109 C
- oranje PMS 021 C
- rood PMS 1797 C
- licht roze PMS 163 C
- donker roze magenta fuchsia PMS 225 C
- paars aubergine 527 C
- donker groen PMS 72 C
- lichtste blauw PMS 292 C
- blauw PMS reflex blue
- diep donker blauw PMS 281 C
productformaat | uitgevouwen 53 x 38 cm |
---|---|
materiaal | Polyester Een polyester is een polymeer dat bestaat uit een keten van esterbindingen. Polyesters worden gevormd door een polycondensatiereactie van dicarbonzuur en een diol of door een polycondensatiereactie van een groot aantal moleculen met zowel een carbonzuur als een alcoholgroep. |
minimale afname | 100 |
kleur | blauw, geel, grijs, groen, oranje, paars, rood, roze, wit, zwart |
druktechniek | Fullcolour
|
hengsel tas | Kort hengsel |
levertijd | circa 10 werkdagen De levertijd gaat uit van een gemiddeld aantal werkdagen NA het akkoord op de digitale proef.
Periodiek zijn levertijden langer dan gemiddeld, met name in de zomervakantie en de kerstvakantie.
Als u het artikel per se op een bepaalde datum moet ontvangen, bespreekt u dit dan met onze medewerksters omdat de gemiddelde levertijd met nadruk een gemiddelde is en geen absolute; soms wordt eerder maar soms wordt ook later geleverd, e.e.a. afhankelijk van drukcapaciteit en transporttijd. Weekend en feestdagen gelden niet als werkdagen.
Indien u een uiterste leverdatum hebt, dient u dit beslist en altijd schriftelijk bij aanvang van de order te melden.
Genoemde, geplande of gewenste levertijden zijn onder voorbehoud van voorraad, drukcapaciteit en onvoorziene omstandigheden bij bv drukkerij of koerier.
Een artikel kan tijdelijk uitverkocht of blijvend uit productie zijn. Wij doen het uiterste om deze informatie op de site actueel te houden. Geen voorraad geeft geen recht op tegemoetkomingen.
Leveringen later dan genoemd, gepland of gewenst, kunnen nooit recht geven op annulering, restitutie of tegemoetkomingen. |
Bewerking
Opdruk wordt berekend per kleur per positie.
Opdruk per PMS kleur op het ETUI
op 50 x 30 mm, tampondruk , maximaal 3 drukkleuren
Opdruk per PMS kleur op het TASJE
op 240 x 250 mm, zeefdruk, maximaal 3 drukkleuren
Leest u a.u.b. de informatie die bij ‘details‘ gegeven wordt bij de druktechniek.
Prijzen
- gaan uit van door u aangeleverd bruikbaar EPS-gevectoriseerd artwork bestand;
- zijn voor een identieke bewerking op 1 positie op het artikel tenzij anders aangegeven
- zijn inclusief standaard levering op 1 adres op de begane grond in Nederland (uitgezonderd waddeneilanden) tenzij anders aangegeven.
zijn voor de meeste producten ook inclusief standaard levering, op 1 adres in België. - zijn onder voorbehoud van fouten in de rekenmodule, typfouten en prijsstijgingen die nog niet in het systeem verwerkt zijn. Prijzen zijn onderhevig aan schommelingen.
- gaan uit van betaling binnen 14 dagen voor Nederlandse bedrijven en
vooraf betaling voor bedrijven buiten Nederland, particulieren, stichtingen en verenigingen - onder-overlevering tot maximaal 10 procent kan voorkomen.
Wij factureren het werkelijk geleverd aantal. - bij onbedrukt geleverde artikelen, is het minimale orderbedrag euro 135,-.
Levering
- levertijd gaat uit van een gemiddeld aantal werkdagen NA het akkoord op de digitale proef.
- levertijden geven een indicatie van de geplande leverdatum, het is nooit een garantie op levering binnen dat exacte aantal dagen. Bij drukte kan het langer duren dan gemiddeld. Weekend en feestdagen gelden niet als werkdagen.
- levertijden zijn periodiek langer dan gemiddeld, met name in de zomervakantie en voor Kerst.
- Wij bezorgen tijdens kantooruren op 1 adres op de begane grond in NL of BE. Voor de Waddeneilanden geldt een toeslag. Er wordt niet geleverd in het weekend en op feestdagen.
- Als u het artikel per se op een bepaalde datum moet ontvangen, bespreekt u dit dan met onze medewerksters omdat de gemiddelde levertijd met nadruk een gemiddelde is en geen absolute; soms wordt eerder maar soms wordt ook later geleverd, e.e.a. afhankelijk van drukcapaciteit en transporttijd.
- Indien u een uiterste leverdatum hebt, dient u dit beslist en altijd schriftelijk bij aanvang van de order te melden.
- Genoemde, geplande of gewenste levertijden zijn onder voorbehoud van voorraad, drukcapaciteit en onvoorziene omstandigheden bij bv drukkerij of koerier of sluiting of vertraging van en bij landsgrenzen vanwege Corona.
- Een artikel kan tijdelijk uitverkocht of blijvend uit productie zijn. Wij doen het uiterste om deze informatie op de site actueel te houden. Geen voorraad geeft geen recht op tegemoetkomingen.
- Leveringen later dan genoemd, gepland of gewenst, kunnen nooit recht geven op annulering, restitutie of tegemoetkomingen.
Bestelproces
- Promo2000 neemt contact met je op om kleur en aantal en de bewerking en plaatsing van het logo te bespreken.
- Je ontvangt gratis een digitale visual ( eerste ontwerp van je opdruk op het product)
- Als je definitief wilt bestellen, dan maakt de technisch tekenaar een exact uitgemeten digitale drukproef op basis van de visual.
- Na jouw akkoord op die proef start de daadwerkelijke productie.
- Bedrijven met een KvK inschrijving in Nederland ontvangen achteraf een factuur. Aan particulieren, stichtingen en bij leveringen in het buitenland kan een vooruitbetaling worden gevraagd.
- wit
- grijs PMS 482C
- zwart
- fluor geelgroen lime : Fluor yellow C
- mais geel PMS 109 C
- oranje PMS 021 C
- rood PMS 1797 C
- licht roze PMS 163 C
- donkerroze magenta fuchsia PMS 225 C
- paars aubergine 527 C
- donkergroen PMS 72 C
- lichtste blauw PMS 292 C
- blauw PMS reflex blue
- donkerblauw PMS 281 C
-
Falco de Groot: "Leuk product met een mooie kwaliteit"
Opvouwbare tasjes Easy
Opvouwbare tasjes Easy
Opvouwbare tasjes Easy
-
Uitleg visualGratis visual
-
Uitleg DrukproefGratis digitale drukproef
- Snelle levertijden
- Gratis verzending
- Professioneel bedrukken of graveren
- Persoonlijk contact
Klanten kozen ook…
-
Katoenen tassen Frederika Color
- €0,70 per stuk vanaf 5000
- €1,35 per stuk vanaf 100
circa 12 werkdagenIn offertemand -
Katoenen tassen Frederika Color
- €0,70 per stuk vanaf 5000
- €1,35 per stuk vanaf 100
circa 12 werkdagenIn offertemand -
Opvouwbare tasjes fullcolor Montova
- €1,55 per stuk vanaf 10000
- €2,95 per stuk vanaf 500
levertijd op aanvraagIn offertemand